Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zasady plików mechanizmu cookies Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie.

 Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie przywiązuje wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwisy internetowe Biblioteki (www.bibliotekazyrakow.pl) administrowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Żyrakowie.

  1. Przeglądarka internetowa może przechowywać pliki cookies na dysku komputera. W plikach cookies znajdują się informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu www.bibliotekazyrakow.pl 
  2. Zawartość plików cookies nie pozwala na identyfikację użytkownika.
  3. Za pomocą plików cookies nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe użytkowników serwisu www.bibliotekazyrakow.pl
  4. Mechanizm cookies nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach.
  5. Użytkownik posiada możliwość takiego skonfigurowania przeglądarki internetowej, aby całkowicie lub częściowo wyłączyć przechowywanie plików cookies na dysku twardym komputera. Efektem zmiany może być utrata możliwości korzystania z niektórych funkcjonalności serwisu.
  6. Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie przechowuje pliki cookies na komputerach użytkowników w celu:
  • właściwego dopasowania serwisu www.bibliotekazyrakow.pl do potrzeb użytkowników;
  • zapamiętania preferencji i indywidualnych ustawień użytkownika;
  • tworzenia statystyk oglądalności serwisu www.bibliotekazyrakow.pl.

W konkursie wzięło udział 110 uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych:

kategoria I – 12 osób, kategoria II – 51 osób,  kategoria III – 47 osób.

Komisja przyznała następujące miejsca:

Kategoria I:  przedszkolaki – 5-6 lat

I miejsce:

  • Franciszek Kizior  lat 5 – Żyraków
  • Adrianna Dubiel lat 5 – Zasów

II miejsce:

  • Bartosz Szuba lat 5 – Zasów
  • Maciej Szuba lat 5 – Zasów

III miejsce:

  • Patrycja Wrona kl. 0 – Nagoszyn
  • Zuzanna Podraza kl. 0 – Żyraków

WYRÓŻNIENIE:

Piotr Krogulski kl.0 – Wola Wielka

 

Kategoria II: uczniowie klasy I – III

I miejsce:

  • Ksawery Kizior kl. I – Wiewiórka
  • Oliwia Cygan kl. I – Bobrowa
  • Klaudia Osak kl. I – Bobrowa
  • Kamil Strzałka kl. II - Bobrowa

II miejsce:

  • Alicja Białas kl. I – Bobrowa
  • Filip Chudy kl. I – Straszęcin
  • Maciej Przybyś kl. I Bobrowa

III miejsce:

  • Filip Nowakowski kl. I – Żyraków
  • Julita Dubiel kl. I – Zasów
  • Witold Jarosz kl. I – Bobrowa

WYRÓŻNIENIE:

  • Julia Podraza kl. I – Żyraków
  • Magdalena Knot kl. I – Bobrowa
  • Patryk Leski kl. I – Nagoszyn
  • Piotr Jarosz kl. II – Bobrowa
  • Martyna Górz kl. II – Bobrowa
  • Oskar Bielawa kl. II – Bobrowa
  • Weronika Kubek kl. II - Bobrowa
  • Maria Dziurgot kl. II – Żyraków
  • Karol Leski kl. II – Nagoszyn
  • Anna Pleban kl. III – Żyraków
  • Emilia Rej kl. III – Nagoszyn
  • Agnieszka Grzech kl. III – Bobrowa
  • Nikola Zaręba kl. III – Nagoszyn
  • Wiktoria Potok kl. III – Straszęcin
  • Jakub Sekuła kl. II – Mokre

Kategoria III: uczniowie klasy IV -VI

I miejsce:

  • Faustyna Ryczek kl. IV – Zasów

II miejsce:

  • Kacper Cygan kl. IV – Bobrowa
  • Emilia Kobos kl. V – Bobrowa

III miejsce:

  • Kinga Dziurgot kl. V – Bobrowa
  • Narcyz Potok kl. V - Straszęcin
  • Dominik Kwaśniewski kl. VI – Żyraków
  • Katarzyna Czerwiec kl. VI – Straszęcin 

WYRÓŻNIENIE:

  • Karolina Sołowska kl. IV - Zasów
  • Kacper Grzech kl. V – Bobrowa
  • Zuzanna Białas kl. V - Bobrowa
  • Maja Kalita kl. V – Żyraków
  • Maksymilian Pleban kl. V – Żyraków
  • Krystian Bachoń kl. V - Zasów
  • Szymon Prokop kl. VI – Bobrowa
  • Aleksandra Majka kl. VI – Zasów 
  • Izabela Sobuś kl. IV – Bobrowa  
  • Gabriela Występek kl. VI – Żyraków

 

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Z zwycięzcami będziemy się kontaktować w celu odebrania nagrody.

 

Fotogalerię nadesłanych prac można oglądnąć również z pośrednictwem Facebook.