\Spotkania wakcyjne w BP w Bobrowej pt”Wakacje z folklorem w bibliotece”przebiegły pracowicie i wesoło. Została przygotowana wystawa zdjęc w bibliotece pt „Jak to z dożynkami w Bobrowej bywało”. Zebrano zdjęcia z lat 1965-1980 i udostępniono w pomieszczeniach bibliotecznych. Jest to sentymentalna podróż w przeszłość. Dalszą cześcią podrózy były dwudniowe warsztaty przeprowadzone  przez instruktorów z Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej na których uczestnicy zapoznali się z zabawkami jakimi bawili się nasi dziadkowie.Wykonano bibułowe kwiatki. Uczestnicy spotkań wykonali zabawkę zrecznościową z recykligu. Dużo uśmiechu wywołała zabawa z balonami. Poznawaliśmy zwięrzeta w zoo i zostały wykonane wyklejanki. Następnie spotkania umilił nam wesoły kurczak bardzo chętnie wykonywany przez dzieci. Na podstawie postaci z bajek zostały zrobione łapacze snów. Wiersz Jana Brzechwy „Stonoga” zainspirował do wykonania stonogi na liściu. Między zajęciami nie zabrakło zabaw, które na buziach uczestników wywołały mnóstwo uśmiechu. Dziekuję wszystkim którzy przyczynili się do wystawy starych fotografii dożynkowych i bardzo serdeczne zapraszam do biblioteki do podróży dożynkowo-sentymentalnej.