W Publicznej Bibliotece w Bobrowej przy współpracy z klasą O i Paniami Edytą i Anią odbyła się XII Noc z Andesenem – międzynarodowa akcja w ramach której biblioteki organizują nocne czytanie. Wspólne czytanie baśni  udział w zabawach literacko-ruchowych miało na celu rozbudzenie czytelniczych zainteresowań oraz idei głośnego czytania. Dzieła Andersena mogą dać tyle samo radości dzieciom, co dorosłym. Wprawdzie baśnie adresowane są do dzieci, jednak dorośli mogą odnaleźć i zrozumieć ich głębszy sens. Było dużo śmiechu i zabawy podczas przedstawienia pt ”Zaczarowany Las”. Do krainy baśni zabrała nas Pani Elżbieta Rączka, której bardzo sedecznie dziękujemy. Miłym akcentem wieczoru były odwiedziny „bobrowskiego andersena” w osobie Zdzisława Gila autora książki „ Bobrowa Moja Mała Ojczyzna”.

Biblioteka Publiczna w Bobrowej